Το πρόγραμμα της Handball Premier

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στο Μουσείο της Ακρόπολης η κλήρωση του πρωταθλήματος Handball Premier 2017-2018.

23.09.2017 1η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 20.01.2018
Διομήδης Άργους – Α.Ε.Κ.
Σεριφάτο Αιγίου – Φοίβος Συκεών
Αερωπός Έδεσσας – Π.Α.Ο.Κ.
Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή – Πανελλήνιος Γ.Σ.
Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Σ.Ε. Δούκα
Γ.Α.Σ. Καματερού – Φίλιππος Βέροιας

30.09.2017 2η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 27.01.2018
Γ.Α.Σ. Καματερού – Διομήδης Άργους
Α.Ε.Κ. – Σεριφάτο Αιγίου
Φοίβος Συκεών – Αερωπός Έδεσσας
Π.Α.Ο.Κ. – Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή
Πανελλήνιος Γ.Σ. – Χ.Α.Ν.Θ.
Φίλιππος Βέροιας – Α.Σ.Ε. Δούκα

07.10.2017 3η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 03.02.2018
Σεριφάτο Αιγίου – Γ.Α.Σ. Καματερού
Αερωπός Έδεσσας – Α.Ε.Κ.
Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή – Φοίβος Συκεών
Χ.Α.Ν.Θ. – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Σ.Ε. Δούκα – Πανελλήνιος Γ.Σ.
Διομήδης Άργους – Φίλιππος Βέροιας

14.10.2017 4η Αγωνιστική – 15η Αγωνιστική 10.02.2018
Γ.Α.Σ. Καματερού – Αερωπός Έδεσσας
Διομήδης Άργους – Σεριφάτο Αιγίου
Α.Ε.Κ. – Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή
Φοίβος Συκεών – Χ.Α.Ν.Θ.
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Σ.Ε. Δούκα
Φίλιππος Βέροιας – Πανελλήνιος Γ.Σ.

04.11.2017 5η Αγωνιστική – 16η Αγωνιστική 17.02.2018
Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή – Γ.Α.Σ. Καματερού
Αερωπός Έδεσσας – Διομήδης Άργους
Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Ε.Κ.
Α.Σ.Ε. Δούκα – Φοίβος Συκεών
Πανελλήνιος Γ.Σ. – Π.Α.Ο.Κ.
Σεριφάτο Αιγίου – Φίλιππος Βέροιας

11.11.2017 6η Αγωνιστική – 17η Αγωνιστική 24.02.2018
Γ.Α.Σ. Καματερού – Χ.Α.Ν.Θ.
Διομήδης Άργους – Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή
Σεριφάτο Αιγίου – Αερωπός Έδεσσας
Α.Ε.Κ. – Α.Σ.Ε. Δούκα
Φοίβος Συκεών – Πανελλήνιος Γ.Σ.
Φίλιππος Βέροιας – Π.Α.Ο.Κ.

18.11.2017 7η Αγωνιστική – 18η Αγωνιστική 03.03.2018
Α.Σ.Ε. Δούκα – Γ.Α.Σ. Καματερού
Χ.Α.Ν.Θ. – Διομήδης Άργους
Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή – Σεριφάτο Αιγίου
Πανελλήνιος Γ.Σ. – Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. – Φοίβος Συκεών
Αερωπός Έδεσσας – Φίλιππος Βέροιας

25.11.2017 8η Αγωνιστική – 19η Αγωνιστική 10.03.2018
Γ.Α.Σ. Καματερού – Πανελλήνιος Γ.Σ.
Διομήδης Άργους – Α.Σ.Ε. Δούκα
Σεριφάτο Αιγίου – Χ.Α.Ν.Θ.
Αερωπός Έδεσσας – Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή
Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
Φίλιππος Βέροιας – Φοίβος Συκεών

02.12.2017 9η Αγωνιστική – 20η Αγωνιστική 24.03.2018
Π.Α.Ο.Κ. – Γ.Α.Σ. Καματερού
Πανελλήνιος Γ.Σ. – Διομήδης Άργους
Α.Σ.Ε. Δούκα – Σεριφάτο Αιγίου
Χ.Α.Ν.Θ. – Αερωπός Έδεσσας
Φοίβος Συκεών – Α.Ε.Κ.
Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή – Φίλιππος Βέροιας

09.12.2017 10η Αγωνιστική – 21η Αγωνιστική 31.03.2018
Γ.Α.Σ. Καματερού – Φοίβος Συκεών
Διομήδης Άργους – Π.Α.Ο.Κ.
Σεριφάτο Αιγίου – Πανελλήνιος Γ.Σ.
Αερωπός Έδεσσας – Α.Σ.Ε. Δούκα
Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή – Χ.Α.Ν.Θ.
Φίλιππος Βέροιας – Α.Ε.Κ.

16.12.2017 11η Αγωνιστική – 22η Αγωνιστική 14.04.2018
Α.Ε.Κ. – Γ.Α.Σ. Καματερού
Φοίβος Συκεών – Διομήδης Άργους
Π.Α.Ο.Κ. – Σεριφάτο Αιγίου
Πανελλήνιος Γ.Σ. – Αερωπός Έδεσσας
Α.Σ.Ε. Δούκα – Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή
Χ.Α.Ν.Θ. – Φίλιππος Βέροιας