ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017

Πραγματοποιήθηκε στο Μουσείο της Ακρόπολης η κλήρωση των πρωταθλημάτων Handball Premier

Handball Premier

24.09.2016 1η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 21.01.2017
Π.Α.Ο.Κ. – Άρης Νίκαιας
Διομήδης Άργους – Α.Ε.Κ.
Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ – Φοίβος Συκεών
Νικητής Μπαράζ – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Πανελλήνιος Γ.Σ. – Φίλιππος Βέροιας
Αερωπός Έδεσσας – Α.Σ.Ε. Δούκα

01.10.2016 2η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 28.01.2017
Αερωπός Έδεσσας – Π.Α.Ο.Κ.
Άρης Νίκαιας – Διομήδης Άργους
Α.Ε.Κ. – Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ
Φοίβος Συκεών – Νικητής Μπαράζ
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Πανελλήνιος Γ.Σ.
Α.Σ.Ε. Δούκα – Φίλιππος Βέροιας

08.10.2016 3η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 04.02.2017
Διομήδης Άργους – Αερωπός Έδεσσας
Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ – Άρης Νίκαιας
Νικητής Μπαράζ – Α.Ε.Κ.
Πανελλήνιος Γ.Σ. – Φοίβος Συκεών
Φίλιππος Βέροιας – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Σ.Ε. Δούκα

15.10.2016 4η Αγωνιστική – 15η Αγωνιστική 11.02.2017
Αερωπός Έδεσσας – Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. – Διομήδης Άργους
Άρης Νίκαιας – Νικητής Μπαράζ
Α.Ε.Κ. – Πανελλήνιος Γ.Σ.
Φοίβος Συκεών – Φίλιππος Βέροιας
Α.Σ.Ε. Δούκα – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

22.10.2016 5η Αγωνιστική – 16η Αγωνιστική 18.02.2017
Νικητής Μπαράζ – Αερωπός Έδεσσας
Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Πανελλήνιος Γ.Σ. – Άρης Νίκαιας
Φίλιππος Βέροιας – Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Φοίβος Συκεών
Διομήδης Άργους – Α.Σ.Ε. Δούκα

29.10.2016 6η Αγωνιστική – 17η Αγωνιστική 04.03.2017
Αερωπός Έδεσσας – Πανελλήνιος Γ.Σ.
Π.Α.Ο.Κ. – Νικητής Μπαράζ
Διομήδης Άργους – Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ
Άρης Νίκαιας – Φίλιππος Βέροιας
Α.Ε.Κ. – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Α.Σ.Ε. Δούκα – Φοίβος Συκεών

12.11.2016 7η Αγωνιστική – 18η Αγωνιστική 11.03.2017
Φίλιππος Βέροιας – Αερωπός Έδεσσας
Πανελλήνιος Γ.Σ. – Π.Α.Ο.Κ.
Νικητής Μπαράζ – Διομήδης Άργους
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Άρης Νίκαιας
Φοίβος Συκεών – Α.Ε.Κ.
Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ – Α.Σ.Ε. Δούκα

19.11.2016 8η Αγωνιστική – 19η Αγωνιστική 26.03.2017
Αερωπός Έδεσσας – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Π.Α.Ο.Κ. – Φίλιππος Βέροιας
Διομήδης Άργους – Πανελλήνιος Γ.Σ.
Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ – Νικητής Μπαράζ
Άρης Νίκαιας – Φοίβος Συκεών
Α.Σ.Ε. Δούκα – Α.Ε.Κ.

26.11.2016 9η Αγωνιστική – 20η Αγωνιστική 01.04.2017
Φοίβος Συκεών – Αερωπός Έδεσσας
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Π.Α.Ο.Κ.
Φίλιππος Βέροιας – Διομήδης Άργους
Πανελλήνιος Γ.Σ. – Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ
Α.Ε.Κ. – Άρης Νίκαιας
Νικητής Μπαράζ – Α.Σ.Ε. Δούκα

10.12.2016 10η Αγωνιστική – 21η Αγωνιστική 08.04.2017
Αερωπός Έδεσσας – Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. – Φοίβος Συκεών
Διομήδης Άργους – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ – Φίλιππος Βέροιας
Νικητής Μπαράζ – Πανελλήνιος Γ.Σ.
Α.Σ.Ε. Δούκα – Άρης Νίκαιας

17.12.2016 11η Αγωνιστική – 22η Αγωνιστική 22.04.2017
Άρης Νίκαιας – Αερωπός Έδεσσας
Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
Φοίβος Συκεών – Διομήδης Άργους
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ
Φίλιππος Βέροιας – Νικητής Μπαράζ
Πανελλήνιος Γ.Σ. – Α.Σ.Ε. Δούκα